View Single Post
Staro 23.03.2024., 12:03   #6
ChiP079
Premium
 
ChiP079's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Split
Postovi: 139
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Citaj malo bolje. Kod tebe je il matrica prdnula (dakle - trebas novi ekran za to cudo) ili te kabel zeza (na sto da si pogledao temu kak spada bi vidio da odgovora nema posto zamjena nije klik klik). Ukratko - E Otpad.

vjerojatno je kabel to i ja mislim, zasto otpad? dali komponente ssd ploča, ram , procesor vrijede jer stalno dobijam laptope mogu li komponente za neki drugi laptop


a i neko je spomenio da na aliju mozda ima kabel samo kako ga naci

Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Ovo što ti se slika pojavljuje kako ga pomičeš je vjerojatno flat kabel u kurcu, rastavi pa vidi je li samo ispao iz ležišta ili ga se mora promijeniti.

Ove bijele crte su vjerojatno kako ne nekome pao pa se oštetilo kućište lcd-a.

IMO rastavi, pogledaj taj flat kabel, sastavi i ako radi super. Ja se osobno ne bih zezao s promjenom LCD-a, a flat kabela eventualno ako je jeftin...

kuciste sta je puklo ima u italiji 8 eura ali shipping ubija, kabel je vjerojatno loš, sad se pitam dali da izvadim djelove za neki drugi laptop jer dobijam stalno pa mozda neki posluze , tipa , hard, ram , ploča neznam šta se isplati sačuvat?

jos nesto, di je ovom laptopu hdmi gledam sa strana nijedan nije hdmi mislio sam ga probat na externom monitoru

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 24.03.2024. u 18:16. Razlog: spojeni postovi
ChiP079 je offline   Reply With Quote