Tema: Automobili
View Single Post
Staro 22.03.2024., 12:25   #72574
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Fiestu ST aktualni model karoserije, samo ne ovaj s pomaknutim znakom marke i minornim okicama, vozim dva dana na posudbi. Auto je kao stvoren za uzitak po gradskim ulicama. Znam da je rucni osvojio nagrade, da je cak bio medju (u trenutku) medju tri najbolja dostupna uopce u EU. Osjecam gabarite autica, kao najfiniju koznu rukavicu, koja je poput pamucne za filigransko poliranje. B&O zvuk, ima snage na prstanje, samo bih volio da je malo sonicniji u sredini, ne nebitno za nesto sto vozis par dana. Zlocin je ovaku zabavu micati iz proizvodnje. Autic koji uopce ne izaziva neku zavist izvana, a i najkraca voznja te cini veselim.

I to me sjeti na bolno pitanje, koje se katkad vrati na tapetu.

@De5tr0yer i ostali servisno angazirani,

uvijek postoji uzrecica, ako ces platiti dovoljno, sve se moze uciniti.

No, vec sam s tri autica iz 90-tih dosao u istu dilemu. Sto kad hoces raditi swap motora, imas sve dijelove, imas sve pokriveno, a veci turbak (iz veceg modela karoserije) je prevelik te ido prakticno do zida. Te kompresor klime nema kuda fizicki stati? Sam covjek koji je specijalizirao swapove, veli, ma sto ce ti klima, vazan je motor. Ali, to nikad ne bi prihvatio. Auto bez klime, to je bezveze. Pa pitam na glas, sto se radi u takvim situacijama, koliko se kompresor klime moze daljinski "rastegnutii" u prostoru, da se tako izrazim?

...
Visage je offline   Reply With Quote