View Single Post
Staro 21.03.2024., 19:13   #6
BubaSvabo
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 24
Pozdrav ekipa. Vidim da ova tema već dugo nije aktivna ali nekako si mislim da možda ima još netko tko se zeza sa starim zvučnicima i pretvara ih u nešto novo. Naime, prije dosta godina imao sam Logitech z540 zvučnike za pc i pri renovaciji stana sam ih polomio. Bili su mi jako dragi pa sam se nadao da ću ih kad tad spasiti. Dugo su stajali na tavanu i za vrijeme korone nisam imao pametnijeg posla pa sam odlučio nešto napraviti s njima. Sva sreća pa postoji Youtube, ideja koliko hoćeš. Naručio sam neko bt pojačalo iz Kine, skupio neke posude za kavu i čaj i dao se na posao. Rezultat je bio zadovoljavajući iako je zvuk prilično osrednji. Rekao bih sasvim dobar za kuhinjske zvučnike da si pustim nešto dok kuham.
Budući da su mi ostala još dva zvučnika, morat ću napraviti još najmanje jedan projekt. Ovog puta planiram ubaciti i bateriju da ne moram biti priključen na žicu. Za to će mi trebati malo istraživanja jer nisam doma s elektronikom.
Evo slike pa možda nekom pomognu kao ideja ili možda netko ima kakav sličan projekt meni za ideju. Tnx, poz.
Click image for larger version

Name:	IMG_20210705_110400.jpg
Views:	107
Size:	90.9 kB
ID:	27212

Click image for larger version

Name:	IMG_20210705_110537.jpg
Views:	83
Size:	177.8 kB
ID:	27213
BubaSvabo je offline   Reply With Quote