View Single Post
Staro 18.03.2024., 18:55   #6238
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,667
Ma svi imamo različite potrebe, pa shodno s tim odabiremo i različite uređaje.
Sasvim normalno

Glede kamere - ogromna većina ljudi će biti više nego zadovoljna sa kamerama na skoro pa svim flagship mobitelima.
Osobno su mi kamere na flagship mobitelima dovoljno dobre za većinu situacija već dobrih 10ak godina, a zadnjih 5 godina osobno ne vidim *nikakav smisao za posjedovanjem dedicated kamere.
*da me se ne razapne, dakle govorim isključivo za moje amaterske potrebe, ne ulazim u nikakve sfere profesionalaca

Konkretno za iPhone pro kamere - ima sigurno godina (možda čak i svake godine?) kad neki drugi flagship mobitel/mobiteli ima bolju kameru. Ali ono, nikad se nije dogodilo da im kamera nije "tu negdje" u vrhu.
Video stabilizacija im je vrh, nisam baš nešto popratio, ali mislim da nitko to još nije toliko dobro riješio?
I nekako im je kamera uvijek u svemu jako dobra/konzistentna, dok sam često u živo (a i na raznim recenzijama) viđao da drugi flagship mobiteli briljiraju u nečemu glede fotkanja ili snimanja videa, ali totalno podbace u nekim situacijama (ovisno o svjetlini scene, dobu dana, trešnji ruke, raznim modovima videa...).

Ovo za ringtone - ako vam je to bitno, sve 5, ali meni osobno nije nigdje ni u top 100 bitnih stavki

Svaka čast za razne kvalitetne fingertip readere, a i za raznorazne face detectione - ali face id od applea je na u potpunosti svojoj razini, i ništa što sam probao nije ni približno dobro riješeno.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote