View Single Post
Staro 18.03.2024., 14:11   #10237
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Koji mobitel kupiti? - 2. dio

Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Ajmo malo pomoći oko "mobitela"
Trebam "dumbphone" dobavljiv sa HR menijem i da ima jednu vrlo važnu opciju koja postoji već 20 godina skoro u svim mobilnim uređajima, osim u novim "dumbphonovima", a to je mogućnost postavljanja bilo koje melodije kao zvono i po mogućnosti (ali nije nužno) isto postavljanje melodije za svaki kontakt drugačije.
Dakle ovo su opcije koje rade na mojem 16 godina starom mobilnom telefonu SonyEricsson K750i.

Uređaj bi koristio moj stari, i njemu je to jako bitna opcija jer je navikao na starom uređaju da čuje određenu pjesmu za zvono i to mu je pomoglo da čuje da zvoni njegov telefon, a sada na ovim telefonima (za starije korisnike) koji su super sa tim stvarima za starije, ali ne može se podesiti da staviš melodiju koju god hoćeš, nego samo one koje su u uređaju predinstalirane.

Ne želi i ne snalazi se (probali smo) sa smartphonovima, zato je bitno da se radi o klasičnom mobitelu. Ako ima dodatne opcije za starije, super, ali ne mora ih imati.
Doro urešaji su super, ali pitao sam ih i njihovi uređaji, iako imaju mogućnost reprodukcije mp3 datoteka, nemaju tu jednostavnu opciju da se ista postavi za zvono.

Hvala na preporukama, ali moraju biti 100% provjerene jer mi se ne da kupovati brdo uređaja da bi isprobao sam pa da se potencijalno razočaram jer ta opcija ustvari ne radi.

Ukratko, glupi telefon koji ima opciju postavljanja bilo koje melodije (mp3) kao melodije zvonjave.
Tenks.

Meanit. Doro je mogao prije ne znam zasto ne moze sada.
Moras shvatiti da tvoj k750 je tada bio kao sada npr Samsung A54. A sada noviji dumbphone ima vrijednost kao tada milka cokolada. Sluzi kao telefon, nista vise ni manje.
spawn je offline   Reply With Quote