View Single Post
Staro 17.03.2024., 11:43   #779
ramzes003
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: HR
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Jerry_nidžo Pregled postova
Ma nije problem ukucati u google već sam mislio da ih je koristio netko od forumaša pa će prenijeti svoje dojmove
Ali osim ovoga razmatram i tanix tx3 isto android 9
Još ćemo vidjeti.
Mješaš kruške i jabuke. Danas je bolje uzeti box s AndroidTV operativnim sustavom. To što imaju samo 8 ili 16 gb je prvenstveno zato jer su napravljeni, optimizirani i složeni za TV i gledanje i strimanje TV programa, filmova, servisa i za korištenje tih svih aplikacija Netflix, HBO MAX, MAX TV togo, EON TV i ostali.
Te boxove što navodiš su obični Android i na njima je to sve kompliciranije jer su na običnom Androidu koje je napravljen i optimiziran za mobitele i tablete tj. za touchscreen uređaje pa dok nije bilo AndroidTV uređaja solidno su za male novce služili svrsi (npr. KODI). Bez obzira na jači hardware na papiru puno lošije odrađuju stvari zbog neoptimiziranog operativnog sustava.

Nekad sam podešavao na desetke raznih boxova i za Tanix TX3 mogu reći da je najpouzdaniji od svih tih običnih Android boxova. A95 F3 mi se par pokvarilo i nisam ih više uopće koristio i nabavljao. Ali kao što velim, pregazilo ih je vrijeme, još im je i cijena značajno narasla tako da je bolje uzeti AndroidTV uređaj. Ali opet, svako ima svoje osobne reference kod kupnje.
ramzes003 je offline   Reply With Quote