View Single Post
Staro 12.03.2024., 21:42   #223
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 179
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Je mjerilo je jer sam imao realmea iz iste parent kompanije i morili su nas isti problemi, mobitel je softwareski uzas i katastrofa, i svakim updateom sve gori i gori, pretrpan vrlo ozbiljnim bugovima od nedostatka pocket protection moda do nemogucnosti javljanja na pozive, ne zvonjena alarma, i nasilnog ubijanja aplikacija.

On se preporodio sa iPhoneom kao ja sa samsungom, osobno imam jedan jedini konkretan problem ,ponekad cca jednom tjednk - nema mi nav bara nekad nakon unlocka, pa moram zaključati otkljucati mob ponovo.

Realme mi je u dzepu kupio pretplatu od 480 kuna, srecom revolut pa nije bilo dovoljno novaca na karticu...

Nothing koliko cujem nema takvih budalastina
Ma gle ja imam isto GT master pa nije baš tak. Da nije savršen nije ali opet nije tako strašno. Sve to kaj ti pišeš da ne valja meni normalno radi. Ja sam došao sa samsunga na realme pa sam sad opet uzeo Oppo jer mi OS super, fluidan i pun opcija.
Za nothing (2a) ne možeš znat jer još nije izašao a prvi je bio pun bugova bar prema ekipi sa ovog foruma koji su ga imali.
Tualatin je offline   Reply With Quote