View Single Post
Staro 12.03.2024., 13:23   #738
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 625
Citiraj:
Autor Busy Pregled postova
Super, hvala ti na info. A šteta za 12.mj. besplatnog No ajde, bitne su mi ove info šta si napisao.

Kako da tražim taj WiFi6 router (pošto idem na 1Gbit paket)? Možda tek kada mi dođu tehničari to spojiti u stan, žicati taj bolji router?
Imam stariji TV sa chromecastom pa ću morati koristiti njhov box. Al ovo je bezveze ako mi uređaji neće vidjeti chromecast...mogu to navesti kao razlog da mi daju noviji router...
Ne ne, nisi me skužio, na tom WiFi6 routeru su se meni javile greške da mi se ne vide uređaji. Probao sve moguće kombinacije i podešavanja na WiFi (od kanala, UPnP-a ovoga onoga...) i nulla bodova. Kaj je najbolje, ili sam ja zabrijao ili na početku sam i vidio možda to prvi dan (ne sjećam se više)
Kažem, moguće da ga daju sad odmah svima sa gigabitnom brzinom - pitaj ih, ništa te ne košta

@Prezime - ok, pretpostavio sam da nije neki heavy korisnik pa sam mu dao hint-ove iz prve ruke što se tiče uređaja koje dobiva od operatera.
A što se tiče boxa i povezivanja - nisam probavao uopće preko WiFi, uštekan je u router u viksi, ali znam da se pisalo tu i na FB stranicama od Telca da mora biti spojen žičano
the chosen one je offline   Reply With Quote