View Single Post
Staro 11.03.2024., 19:10   #3050
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 2,061
Da ponudim jedan rezime svoje borbe sa C2Q kantom proteklog tjedna. Naime šta, pokazalo se da je Linux Mint valjda apsolutno najgora opcija za osposobljavanje protona Tako da imate na umu ako bude trebalo.

Usput da se naspominjem majke R* i njihovom šupčarskom postupanju s windows 7 (koji je prisutan u system requirements JIPS a kojeg su namjerno otakčili iako su mogli pustiti da to smeće od launchera radi koliko će raditi s njime) kao i stanju launchera, koji je baš očajan. Toliko love su natukli pa valjda su mogli launcher napraviti kako spada.

Kako bilo, natezo sam se dva dana s time da osposobim na mintu da bih na kraju odustao i instalirao preko minta nobara linux, koji dođe kao neki gaming flavor fedore. Mogu kazati kako je instalacija i sve ostalo prošlo bez ikakvih problema. Doduše već sam od prije troublshootao sve probleme s launcherom i samim pokretanjem GTA, tako da je to sve bilo spremno.

Instalirao nobaru, pokrenuo heroic, pokrenuo GTA i radilo bez problema. Performanse jesu šta jesu, ali nisu ni puno lošije nego na win 7, tu negdje.

EDIT:

Eto da prijavim i da je manjaro KONAČNO nakon updejta jučer (pretpostavljam na 6.0.1, ne pratim te silne verzije) uspio svašta nešto skršiti kod mene. Login screen je skršen jer kao ne može temu naći. qbittorrent crasha na startapu. Skršene su mi kwin animacije koje sam imao za otvaranje/zatvaranje prozora. Uz to se događaju i neke čudne situacije s raznim animacijama na desktopu.

Eto, konačno

Zadnje izmijenjeno od: mkey. 11.03.2024. u 20:55.
mkey je online   Reply With Quote