Tema: Automobili
View Single Post
Staro 08.03.2024., 13:32   #72386
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,883
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Kod mene ATE-ATE kombinacija i dalje ne valja. Montirano na jesen, dan-danas skripe u odredjenim okolnostima, pogotovo ako skrecem i kocim. Najradije bi to sve skinuo dole i pregledao mehanicarev posao, dal je sve oke, wtf se dogadja.

Bead in je odradjen po ps-u.

Sad nakon toliko vremena osjetim i male vibracije kod kocenja. Nisam imao nikakva emergency kocenja, sve grad i okolica.

Sto mogu napraviti sam, sto trebam gledati kad skinem kotace? Mogu sta provjeriti bez skidanja kotaca?

Jbt koliko para sam dao za to sve, place mi se sto nisam uzeo neke osrednje dijelove i bok.

Diskovi su Zimmerman, pločice ATE. Vidjet ću kako će se ponašati nakon breaking in-a, ali ništa ne trese ni ne cvili. Danas sam mrvicu jače nagazio zbog faking neoznačenog rezanja asfalta. Imam osjećaj kao da još ima punu autoprikolicu tereta. Vidim po diskovima da je još vidljiv coating. Čekam da se to "zapeče", pa ću imati neki konkretniji feedback.


Ako je bio novi set, provjeri imaju li diskovi kakve nepravilne tragove po sebi. Vjerujem da možeš vidjeti dosjed pločica na disk. Možda je opruga pločica krivo postavljena, pa se nejednako troše. A nejednako trošenje je najčešći uzrok škripanja i vibracije. Naravno, pod pretpostavkom da diskovi nisu iskrivljeni.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote