View Single Post
Staro 02.03.2024., 11:26   #2412
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,421
Kao što sam rekao svima u vezi 2,5GBit da je PR stunt da im ostanu speedtest nagrade jer znaju da HT još nema namjeru nuditi 2,5Gbit.
A1 je brže bolje počeo se širiti bez razmišljanja na bandwith.Kako FTTH tako i Mobilni.

Evo samo mogu imati užasne riječi za A1 mobilni.
5G brzine i ping užasni.
VoLTE im pada svako par dana pa moram Pixela stavljati u Airplane mode na par sekundi da VoLTE oživi.Dok sam bio u švabiji na 2 tjedna niti jedan problem nisam primjetia i sve radilo TipTop.

A1=PR šroteks stručnjaci


Citiraj:
Autor ...Tihomir... Pregled postova
Riskirajući da budem prepoznat kao trol ;-) realno ukupno gledajući A1 je napravio doista puno za širenje optike, npr u moje mjesto bi HT došao s optikom tamo negdje 2033 (ako bi bilo sreće). Stabilnost mreže iz mog dosadašnjeg iskustva je izvrsna (što u tekstu i spominju), a sada što su se malo zaigrali pa prodali previše odjednom priključaka, valjda će se i to riješiti proširenjem kapaciteta...
Dok HT laganini upgradea OLTove na 25G A1 se pravi mutav.Lakše njima prodavat muda pod bubrige sa jeftinim 10G.

All in all treba skupiti prijava za HAKOM da im opali jednu lipu financijsku plesku radi ovih sranja sa bandwithom.


Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
__________________
Pošten trgovac:
1,2,3,

Zadnje izmijenjeno od: Karlo666. 02.03.2024. u 11:32.
Karlo666 je offline   Reply With Quote