View Single Post
Staro 01.03.2024., 17:26   #44594
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,700
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja sam kupio bajk od 4000+k EUR, pao odmah 3. dan, slomio palac.

Tak da, odmah odmor od 2 mjeseca.

Dođem doma, pita žena što je bilo, mene samo jebalo da li sam gdje ogrebao ramu. Jebeš palac.
ista stvar i kod mene, na starom Giantu u 15 godina nikad pao, rama nigdje poguljena...
jesam kupio moderniji Specialized, par mjeseci kasnije na Velebitu držeć kameru u ruci nizbrdo kotač se okrenuo i ja preletio preko governala...srećom samo se natuko, biciklu ništa, gopro se malo pogulio...to mi je bio prvi pad nakon 35 godina....zadnji put pao sa pony-a

sad, da me netko pita dal bi radije odabrao to il da mise tamo probušila guma......odabrao bi pad. nije ugodno da me tamo zatekne noć.

e Momm, jel bicikl šta lakši ak se skine baterija? vjerujem da je al dali ima smisla skidat bateriju kod prijevoza na zadnjem nosaču?



Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
ma zajebi ti tu migrenu, uzmem ti bajk od tebe, nema problema.

Slažem se s tobom oko brdskog biciklizma.
Prije sam stalno jahao na sljemenu i to sa svakakvim biciklama, pa čak sam ima i pevecovu full-suspension od 1000 kn .
Da se sad slomim ili nabijem, pa žena bi me dokrajčila.
jednostavno si ne mogu priuštiti off-time, barem dok bagra ne naraste.
ja ni ne pomišljam na neke downholl enduro staze ili vratolomije...u redu malo oštrija vožnja ali nikad ne znaš kakv bi pad bio. pošto uglavnom vozim sam, gdje i nema GSM signala namanje želim neki pad da slomim ješto i ostanem "dead in the water".
__________________
...and fly...

Zadnje izmijenjeno od: quazar912. 01.03.2024. u 17:35.
quazar912 je offline   Reply With Quote