Tema: Automobili
View Single Post
Staro 29.02.2024., 21:52   #72297
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,111
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
I treba manual, pola automatskih je razjebano, a nije lijepo kada spojiš na benzinskoj gumu i umjesto da krene puniti, krene je praznit....desilo mi se na AC, dobro pa odmah maknuo čim je ispumpao 0.2
Receno mi je da po pravilima, jednom mjesecno imaju provjeru. Inace, meni su automatske draze, kad rade, a kod spomenute INA pumpe, automatika je besprijekorno radila godinama. Zadam vrijednost za prednje, zadam za zadnje i odradim precizno za cas. Jasno, ni manualka ni automatika nisu sreca, kad je ventil skrsen, pa ga moras pritiskati ili strateski precizirati da radi kako treba.

Sadasnja rucna je cmoljasta, za super precizne pomake, jednostavno nema finocu.

Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Automatski su pogotovo loši za bicikle. Jednom mi je takav počeo nekontrolirano pumpati gumu na bikeu. Na vrijeme sam reagirao i skinuo ga. Guma je bila ko kamen. Ne znam kako se nije razletjela.
To je istina, ako nije dobro podesena, posebno kod romobila, mozes za koji dan imati puknutu gumu. Ma sve skupa je zapravo gluparija, kad se sjetis koliko INA ima resursa.

Dobro, pitam sve u temi, koja pumpa od Centra do Dubrave, u ovome trenutku uopce ima automatsku? Nebitno INA ili drugo ime. Kako sam na dvije lokacije najvise pumpao, nisam obracao paznju na druge pumpe.
Visage je offline   Reply With Quote