Tema: Automobili
View Single Post
Staro 12.02.2024., 15:07   #72030
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,111
Vele mi ljudi da ne mogu otvoriti UK poveznice koje stavih ranije. Sasvim slucajno mi je bio okrenut UK proxy, pa uopce nisam obracao paznju:

Evo kao arhiva:

1) Vita Activa: Memories of a performance oddity

A na istoj stranici, pazite nize komentare kako stedljivi otocani, misle bojkotirati skup klasicnih vozila, jer smatraju da je 35 funti pljacka!

2024 FOTU tickets now on sale


Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Imali, ne jednom, nego se ćaća zajebao DVAPUT
Prvi put problemi s 'topovima', odeš u grad do trgovine, ugasiš auto, on legne na pod i nema dizanja više. Ne možeš ga ni šlepat, ni gurat, ni dić na vučnu/prikolicu (mi smo imali prikolicu malu za šlepanje tada),
Uopce ti nisam vidio upis.

Da, vi ste bas imali zivotopisna iskustva, a kako je auto bio potreba, razumljivo je da ste izgubili volju

Kolega, nazalost isto pokojni Dorian, tonac HRT-a, imao je pokoju slicnu dogodovstinu s XM-o na semaforu, vecini ljudi bi prisjeo dan, ali on je imao zadivljujuce razumijevanje za auto. Ne znam jesu li brat i sin, ostavili auto, ili su prodali XM-a. Nekoliko haustora prije Jelacica.

Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Imao sam Xantiu i XMa i to je to sto se francuskih auta tice, nakon toga sam na nagovor kolege presao na Audi A6 Allroad - imam pneumatski ovjes, mogu dizat/spustat, al vozim Audi, imam V6 TDI motor, imam odlican servis i sad sam na miru...

Meni se osobno nekako najvise svidjaju Citroen DS Mk2 i Citroen CX... Citroen XM sam imao, on je OK, ali ne bih ga vise zelio, jako me nasekiro...
Koju si Xantiu i kojeg XM-a imao?

Sjetio si me da je kod poznanika u Klaicevoj, godinama stajao CX, pa sam ga jucer emailom pitao. Veli da su prvo imali ovog koji veli da je zavrsio u Rumunjskoj.

A 91. su imali ovog s kojim je stariji brat imao nesrecu i onda je stajao.

Ali kako god dizao zivce, neshvatljivo je da glavonje Citroena mogu umiroviti hidropneumatski ovjes, koji su s razlogom licencirali i koristili RR i drugi, ne bez razloga.

Ne znam koliko je dobar Hammu omiljeni BYD, koji je razvio nesto vlastito, nisam pratio: Byd DiSus

Ali biti pionir necega i onda baciti u ladicu i prestati razvijati a isti detalj je marku cinio unikatnom...

Izgleda su razvojni pomrli ili otislu u mirovinu, a novi, puni ziherastva, zakljucili da ne zele dalje nastaviti


...
Visage je offline   Reply With Quote