View Single Post
Staro 11.02.2024., 16:31   #191
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,142
recimo da sam odustao od ove ideje kompliciranja. taj ups će bit za PC, a drugi jednostavniji ups će bit na njegovom mjestu. a taj "jednotavniji" ups je APC 950.

stajao je sa strane već neko vrijeme jer mi nije treba ali reko, ajde da ga upogonim, sad će držat server na sebi i tih 950VA je jače od ovoga. plus u NJEMU SU DVIJE BATERIJE.



i tako ja otvorio taj ups, uz dosta muke jer ga moraš cijelog odvidat da biš došao do baterije, i unutra me sačekao - kurac.

apc je u ups od 950VA, isti ti ups-evi nama u firmi drže po cijele rack ormare sa opremom, stavio jednu jedinu baterijičicu od 7Ah kakve idu u ups-ove od 300VA.

nisu normalni. i onda te još zajebu jer izgleda kao da ima mjesta za dvije - ali nema, ne stanu dvije. isto tako te zajebu jer kažeš - vidi stavili su Y splitter i imam 2 kabela za spojit 2 baterije -e ali nemaš. samo crvena žica je splittana , a crna je samo jedna.




tako da sam na to popizdio, napravio kabel sa stopicama, progurao taj kabel iza kroz rupu za rj45 zaštitu koju sam odvalio jer neću nikad ništa na nju spojit,i provukao van spoj na baterije. em ga više nikad neću morat otvarati , em su mi sad spojevi na baterije na izvolte.
jp_rv je offline   Reply With Quote