Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 09.02.2024., 11:21   #4451
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Hvala ti! Jucer sam bas narucio dva komada GMV2 za sobe i jedan GMV3 za dnevni. Nadam se da ce dobro sluziti. Uzeo ih na kraju na Europrodaja shopu (imali bolje cijene za te modele naspram konkurencije), ponudili i dodatni popust, a montaza ce biti kroz tjedan-dva pa se cujemo za mjesec-dva kad se uselimo i nadam se isprobamo kako griju.

Potrosnju pratis u aplikaciji ili?

Kako si zadovoljan bukom vanjske i unutarnje jedinice? Pucketa li puno kad se grije? Gledam preventive radi staviti te gumene dampere kod montaze pa...


Tnx! Ma nekako si mislim to ugraditi sad kad se radi montaza jer tko ce o tome sutra misliti. Skoditi ne moze, samo me zanimalo ima li "boljih i losijih" dampera da tako kazem. Isprsio bi se ja odmah za taj bolji, jasno
Potrošnju pratim preko Tapo P110 smart metera, nema unutar aplikacije opcije za pračenje potrošnje struje.

Buku vanjske jedinice uopće ne čujem jer sam blizu Ilice pa je buka prometa glasna.
Unutarnju jedinicu čujem jer je fan na high ali ne smeta nam ta buka.

Pucketanje nisam nikad čuo

Imao sam samo jedan problem s njom, kad je radila čulo se šuškanje ventilatora iz klime ( čulo se kao da iz vana puše vjetar kroz klimu ).
Rješenje je da svaka 2-3 tjedna usišem filter klime jer se na njemu skupi prašine i spriječava normalan ulazak zraka u klimu.
__________________

Daten je offline   Reply With Quote