View Single Post
Staro 07.02.2024., 10:51   #2133
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,460
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Stvarno ne znam za koga bi PS+ bio osim za ove koji rokaju CoD, Fifu, GTA Online i te ostale bezvezne online igre koje zahtjevaju PS+. Ove free igre kako kaže kolega Mommi su realno svi odigrali već ako se radi o AAA igrama, a ove manje igre rijetko tko i upali.


Čak ni za nekoga tko tipa 5-6 godina nije ništa igrao ne bi Essential bio dobar jer ne dobije sve igre koje su mjesečno bile dostupne pa bi i za njega zapravo bolji izbor bila Extra.
Pa napisao sam zašto ga ja plaćam i zašto mi ne treba extra (BTW nadoplata mi 55€ sada na akciji za još cca 1,5g esentiala na extru).
A da ne spominjem da MP igre uopće ne igram, nikad i neću, ne zanima me ništa online. Najbliže online igri je Diablo IV. Nisam ga još igrao, ali posudim disk od frenda kada ga odigra tj kada meni dođe želja za igranjem.
I ne, ne želimo baš svi sve day1, ima nas koji ćemo dobru igru odigrati i 5 godina kasnije i jednako, ako ne i više guštati (jer su npr sve pokrpali do tada). Nije FOMO baš sveprisutan.

Kužim ja vas (skužite i vi mene ), i kužim prednost velikog kataloga i novijih igara u startu, to je odlično za nekog ko je tek kupio PS i krenuo u pretplatu, a želi natuć 2-3 tisuće sati u godinu dana.

Ja i dalje uz sve imam ogroman backlog koji tako, pomalo rješavam kada me uhvati gušt za igranjem.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote