View Single Post
Staro 06.02.2024., 13:29   #83
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,869
Status update, otkad sam zadnji put pitao, kuglica na Slimbladeu se vrti ko luda i nije vise sticky. Tu i tamo je provrtim po rukama i to je to od odrzavanja. Nula prigovora, odlican trackball so far! Scroll je isto solidan, nemam primjedbi. Jednom kad sam podesio brzinu kursora postao sam i osjetno precizniji.

Ergonomija je dobra, pase mi zasad.
Kupio sam onaj jastucic za zglob ali osjetim zatezanje i umor u ruci s njim. https://amzn.eu/d/gnNutfL

Perixx kuglica jos putuje, ali sve me strah da ce pomak biti samo marginalan sad kad je originalna kuglica lijepo "podmazana". Bumo vidli.

KensingtonWorks je uzasno los softver na win11 (nisam ga jos puno koristio na win10). Svaki dan kada upalim komp softver ne vidi trackballa iako on uredno radi i sve custom tipke rade. Moram ubiti app i opet upaliti i onda ga prepozna. Lose je jer sam jos u fazi da nastimavam tipki po appovima.
Scroll na winsima radi ful cudno. Pola dana mi scrolla excelice po jedan red, drugo pola dana po 10 redova i tako na random. Onda odem u postavke scrolla i pojacam ga - i bas nista se ne dogadja, i dalje skrolla po jedan red.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote