View Single Post
Staro 05.02.2024., 17:58   #2120
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,646
Citiraj:
Autor Zé. Pregled postova
Help!

Prijatelj je kupio PS5 od nekog lika, ovaj mu je rekao da ima 4 igre na njemu, dao mu je i svoj acc. Međutim, 3 se ne mogu pokrenuti

1. FC 24 nez koja točno, da se pokrenuti i s njom sve štima. (Usput, dali je to nasljednik FIFA serijala ili je to nešto sasvim drugo?)
2. CoD nez točno koji nastavak, nešto ne štima, neće da se pokrene, izbacuje ovu poruku slika. Dakle, di se i kako deinstalira igra?
3. CoD MW, ima oznaku ispod ps4 i neda se pokrenuti. (pretpostavljam da je lik koristio acc i na ps4 prije, pa ga prenio na ps5 pa je u libraryju ostala i ta igra od prije.)
5. GTA V... Ono što me najviše zbunjuje, ona se nalazi u my games, međutim, kad dođeš do story mode piše "Press X to buy story mode". Za GTA Online uđeš unutra nešto odabireš karijeru, moraš uzeti neka sranja u vrijednosti između 3 i 4 mil $ i onda kad sve to odabereš opet piše nešto purchase... Znači ni to ne možeš igrati.


Kad odem pod Downloads/copies u izborniku, izbaci ovo link... Kakvih 19 itema na CoD, ne kužim šta je tu skidano

Klikneš tipa na GTA V, pokazuje ovo slika, zašto su tri verzije tu, ništa mi nije jasno...
Malo ne kužim ... sve ti piše kaj treba napraviti ....

Odabereš igru sa lijevo-desno, stisneš trokut i trebale bi ti se pojaviti opcije ... jedna od njih je i deinstall ...

Zatim odeš u library i tamo opet instaliraš COD ...

19 itema ... najvjerojatnije igra i updejti, niš čudno da je 18 updejta ...

GTA V - isto tako imaš igru i 2 updejta ... piše ti ... znači isti princip ko i za COD obrišeš ga i iz library-a ga ponovo instaliraš ....

Updejte će instalirati sam ... možda ih sad nebude 18, nego će ti staviti samo zadnji ....
Nbdy32 je offline   Reply With Quote