Tema: Automobili
View Single Post
Staro 04.02.2024., 23:31   #71906
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Šteta što se više ne može vidit VIN online.

I dok ekipa kelji tucet M znački po svojim 318d čadžarama, lik na M2 nema niti jedne jedine M značke.

20240203-113716

___________________


Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Danas malo šarafanja po E39. Neki dan krepo termostat pa reko ajd da zamjenim njega i usput ekspanzionu posudu jer je imala mikropukotinu.
Ispalo da je posuda još tvornička dok je termostat bio iz 2016.

20240203-120007 20240203-122554 20240203-124101 20240203-125125
Ne spominji mi termostat ovih dana.
Odem u radionu nekidan, i kontam 10ak minuta ulje i filter, 30ak minuta termostat (zaštekao je na cca napola otvoren prije cca mjesec dana i vozio sam se sa hladnim motorom od tad) i vozi miško dalje. Aha, na faking mercedesu mora nešt bit trulo i hrđavo al baš svaki put -.-
Tri šarafa na kućištu termostata, donji lijevi hrđav naravno, termostat star koliko i auto, 17 godina. Imam feeling da je pukao čim sam stavio gedoru na njega (nije, nego čim sam napravio pol kruga odvrtanja, ali ono, mora nešt poć po zlu svaki put).... I od posla od pol sata, ja 3h u radioni jebem izvrćem odvrćem, navarujemo stari i ja drugi šaraf, sto čuda za promjenit kućište termostata, koma. Jebo ga mercedes koji ga je nabio maltene u vodoravni položaj, da za svaku glupost na motoru moraš motor u najboljem slučaju popuštat dolje sa kompletnim prednjim trapom, ako ne i vadit van skroz, baš koma od auta za išta radit. Sva sreća pa se ne kvari, ako ništa drugo, zapalio bi ga.
Blaženi bmw sa uzdužnim motorom.

Btw, isto sam uzeo mahle, kontam tradicija, kvaliteta, ali nema tu više nikakve razlike u kvaliteti naspram ovih dostupnih jeftinjaka.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote