View Single Post
Staro 01.02.2024., 15:50   #24
OnionKnight
Premium
 
OnionKnight's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2023
Lokacija: Catarina
Postovi: 61
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ja sam prodao DW izdanje pred neko vrijeme za mislim 650kn dok je u Srbiji išlo za puno više zbog par rasprodanih knjiga. Za ovo si baci oko na njušku i na stripovi.com aukcije. Pripremi se na podebljane cijene za bilo što rasprodano.

Nisu ti međusobno ''kompatibilni'' jer DW izdanje ima jednu epizodu više, a dolazi u 5 debljih knjiga.
Morat cu pljunut dobru cifru za jedinicu od Fibre, toga sam svjestan. Cekat cu aukcije, mozda uleti uskoro, i tako sam dobro prosao, 50 EUR za 5 knjiga od 220 u koloru, nece bit tesko pretplatit jedinicu, bitno da se nadje. Za sad imam scan pa svakako mogu krenit citat,

btw jesam li ja jedini koji izbjegava srpska izdanja jer jednostavno ne mogu podnijet da mi na stripu pise ''Panišer'', ''Fjuri'', ''Solomon Kejn'' etc... uhh odmah me hvata jeza

Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
di mogu nac/narucit (preferiram nove iznad njuskala) prvih 30 (prvih trideset ima potpise obicno u prvoj slici epizode, a ruku na srce i najbolji su uopce ) alan fordova, ona zuta izdanja koja su se prije 20ak god mogla kupit na kioscima?

mozer i tvrda korica, moze i mekana, ako se dobro sican nije bilo neke razlike u kvaliteti printa a kako ce bit dobro cuvano, nista se nece dogodit ni mekima hehe.
samo stripovi.com aukcije. vjerojatno se ponesto pojavi i na njuskalu no tamo su svi poludili s nerealnim cijenama.

kao sto je Disco rekao, imas Libellus izdanja, ona su ti onako prava kolekcionarska, ja bi rekao ultimativna, kad jednom nabavis gotovo, neces naci bolje. Samo je cijena paprena. Ja kupujem Dylan Dogove od njih, koji nije toliko popularan pa ne izlazi toliko cesto, sto je u jednu ruku dobro za moj dzep.
http://www.libellus.hr/j/alan-ford/63/0/0
Ovako to izgleda https://www.youtube.com/watch?v=3kl439Z2C8Q
Inace se njihove knjige rasprodaju, a Alan Ford je bio toliko popularan da je krenio u reprint, tako da zasad imas 4 prve knige u 2. izdanju. I to ce se brzo rasprodat.
btw Zagorova izdanja ovakvih knjiga na aukcijama dosezu i do 200EUR, toliko su popularne, a znale su na webshopu planuti nakon jedne minute, doslovno.
Alan Fordu ce, siguran sam, takoder narasti cijena u buducnosti, tako da prodaja nikad nece bit problem jer je AF kao i Zagor na balkanu ipak vrh potraznje.
Meni samo zao sto nisam uzimao Ken Parka, jednu od rijetkih stvari Bonellija koja nije bas sund.
OnionKnight je offline   Reply With Quote