View Single Post
Staro 29.01.2024., 16:29   #13104
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor estugarda Pregled postova
Ajde, da čujem vaše mišljenje. Bliži se kraj prednarudžbe za S24 seriju. Još cca 34h. Trebam S-pen, dakle gledam Ultra sa 12GB RAMa. Trenutno imam u košarici S24 Ultra 512 koji me sa zamjenom mojeg funkcionalnog ali skršenog Note 20 Ultra (neisplativ popravak, vjerojatno teško prodati privatno) dođe 1333€. Cijelo vrijeme sam zapravo čekao da izađe S24, pa da ubodem S23 Ultra po nižoj cijeni, ali ne vidim naznake pada. U legit DE dućanima je najniža cijena cca 1150€ (kon nas cca 1300€ kod ovih što ne muljaju), a to mi se čini premala razlika za generaciju stariji mobitel, bez obzira što je jedini upgrade za mene kod S24U; više-manje ravni display...

Što mislite? Isplati li se čekati još malo i nadati se padu cijene S23U, ili uloviti kakvu takvu "priliku" S24U u prednarudžbi?
U "mainstream" trgovinama kao što su Sancta, Svijet Medija, ekupi itd. će taj pad cijene vrlo vjerojatno biti zanemariv. Osim ako se u nekom trenutku ne dogodi neki mega popust, što je opet... vrlo malo vjerojatno.

Edit: prije će se dogodit da gore spomenute trgovine u potpunosti izbace S23 seriju iz asortimana umjesto da je stave na veliki popust.

Ja bacam oko na ove nešto manje poznate trgovine kao što su MP Elektronika i SmartLab. Tamo se zna ulovit jako dobra cijena.

U MP Elektronici sam pred četiri godine uzeo sadašnji S20+ po izvrsnoj cijeni.
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote