Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.01.2024., 18:06   #71758
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
Rikava mi anlaser na gradskom, odem do elektricara da vidim kako uklopiti pravi termin, da sve bude gotovo isti dan. Dok pricamo, iz znatizelje testira mi (ni pola godine staru) Vartu, veli Stanje zdravlja 59%, napunjenost 100%

Odem pol kilometra do poznanika koji ima skladiste akumulatora, izvuce svoju godzilu s printerom i hrpom konekcija, kod njega veli: Stanje zdravlja 89%. Uzmem svoju Siemens starudiju, takvu istu sam vidio u kuci Kovacevic 90-tih, mislim da sam zato i uzeo. Moja veli 77%.

Startno, funkcionalno, bez greske sve radi, niti brinem. Ali hebem ti aparaturu, kad ne moze imati priblizan koncenzus


@Murina,

tebe sam se sjetio danas, jer sam rucke za brzo skidajuce kleme, pretvorio u sporo skidajuce

Ako idem sezonski napuniti izvaditi, cistiti, onda ne zelim nositi istu grdosiju, vec uzmem nesto malo, samo za koji dan. A mali akumulatori imaju "balkon" oko polova, te rucice nemaju kuda = kleme vire iznad akumulatora. Tako sam kod Kranjca napravio preinaku, ali ostavio inbus, jer je puno elegantnij od kljuca.

Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Imena su bas tipicno kineska
Gledam tri puta karoseriju, potpuno me ostavlja hladnim. Ne vidim ista osim trendovske prepoznatljivosti, ali EV silueta. Genericki, bez jednog poteza strasti ili divljenja. Mozda covjek mora teziti tim modelima, pa mu odma postaju ljepsi, ne znam, ne ironiziram, samo iskreno velim.


...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 26.01.2024. u 18:40. Razlog: addendum Murina
Visage je offline   Reply With Quote