Citiraj:
Autor tskarda
Ja bih apelirao na starije članove (40+) ovog foruma da se ne pale na ove sitne provokacije novijih generacija - nova pravila života ukratko:
- Smiješ reći policajcu da je govno i tužiti ga za duševnu bol što te nije prepoznao isprve te je tražio osobnu ili vozačku, treba čim više biti arogantan i ignorirati policiju - tako će policajac vidjeti da si ti važan i da te nije imao pravo zaustaviti i trošiti tvoje vrijeme.
- Rotirke znače da je tu iza ugla disco klub pa će te oni otpratiti do najbližeg parkinga.
- Krivi potezi od ranije su da se zaborave. Fino zamoliš google.com i mup.hr da brišu sve tvoje podatke od početka vremena i krećeš novi život. Nešto kao restore point u windowsima ili save game u starijim igrama.
- Novije genracije imaju problema s autoritetom, najbolje ih je ne dirati i ne pitati ništa, jer - osjećaji.
Samo ću dodati da su GDPR i obavijest o kolačićima su uvedeni radi takvih cmizdravaca pa moramo stalno klikati na to - jer šta će netko pratiti na webu gdje su oni sve klikali i što su gledali.
|
točno kolega, slobodno pustite suzu za prošlim mjerama:
- rotirke znače da ćeš dobit pendrek u bubreg jer si se eto našao u tom području
- krivi potezi od ranije se nikad ne zaboravljaju obzirom da si očito iskvaren do srži. Ona kazna koju si odslužio je samo uvod u stvarnu rehabilitaciju koja će završiti samo kad te prekrije ljubljena zemlja
- autoritet se ništa ne pita već se na upit čovjeka u uniformi stane uspravno i kaže "ja vol!" te se čeka što će njihova autoritativna bezgrešnost narediti u datom trenutku
i je*eš GDPR, to je za pi*ke, pravi baje se ne boje da o njima svi skupljaju podatke, od Kauflanda što će im nudit jeftini parizer po cijeni pršuta jer zna da to baje najčešće kupuju jer ne čitaju sastav pa je potražnja velika, do istih takvih baja što iza službene značke dr*aju na scene zatvorskog silovanja