View Single Post
Staro 22.01.2024., 14:24   #3325
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,123
Pa jel ti stvarno Bubba stojiš iza tih svojih riječi ili me lagano prcaš?

Stvarno vjeruješ da imamo dobro Ministarstvo i dobre mjere za smanjenje/zaustavljanje korupcije, kriminala, smrtnosti na cestama? Pa jebemu miša, nakon xy mjeseci puste naše bojse kući, prvo što naprave, naprave bakljadu i napadnu novinare na aerodromu... Onda dvojica od tih stotinjak napadnu u Vukovaru i izmrcvare čovjeka gotovo do smrti, 2 mjeseca nakon što su se kleli u svoju nedužnost u zatvoru...

Ako je tako, nije ni čudo da smo tu gdje jesmo kao država. Osim ako imaš člansku iskaznicu jednog od ministarstva ili pak od jedne od krovnih kriminalnih troslovnih institucija u Hrvatistanu (počine s H i završava Z), ne smijem reći koje.

Pa prag za upasti u policiju (bilo koje vrste) se srozao na trogodišnju školu i gotovo nikavu fizičku spremu...

Odrastao sam u društvu pravosudnih policajaca, s godinama je inteligencija postala obrnuto proporcionalna širini hlača. Danas je važnije imati hlače do gležnja i stopalice nego biti stvarno kvalitetan kadar.

Taj isti kadar će jednog dana obučavati novi kadar, itd. Mislim da silazna putanja nema smisla da se objašnjava.

Ali ok... Ja živim u svom svijetu, no u tom svijetu moj auto više neće pretresati.

Ono što je tvoj problem u ovom slučaju, to je što si ti u glavi složio nekog blesavog, arogantnog klinca, koji sada svojim pametovanjem se radi hrabar i radi probleme kada policija "samo radi svoj posao"... Žao mi je što je tako, ali da se znamo, vidio bi da sam baš sve obrnuto tome. Ali kažem, kad se osjećam napadnuto, onda ću se i braniti.

Ali ovak, da ne budimo lava, ja ću tu stati.

Slažemo se da se ne slažemo.

Živio. Možda se sretnemo na nekom okupljanju pa popijemo jednu-dvije pa popričamo.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 22.01.2024. u 14:48.
Mommistake je offline   Reply With Quote