View Single Post
Staro 17.01.2024., 11:22   #1915
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 553
dovrsen sustav (1. faza), prituzba iz drugog threada na forumu urodila plodom, dostavljeno zorom jutros

q acoustics 3010i
q acoustics 3090ci
boston acoustics cs sub10 II
yamaha rx-v 475

maloprije spojia sub s avr-om (banana kabel), zvucnici su spajani cat 6 mreznim kabelom - po 4 grane u jedan snop za + i - (vodia sam se logikom da mrezni kabeli imaju bakrene vodice minimalno jednake cistoce kao i random zvucnicki kabeli iz trgovina, primam opaske na temu, naravno)

test uzorak je naravno superiorni remux revenanta, dolby true hd primarni audio track, separacija dijaloga od soundtracka dosta dobra, jasni su i cisti, a orkestrirani djelovi zvuce zbilja dobro na ovoj kombinaciji suba i QA patuljaka surround efekti nisu ni bili cilj, to cemo naknadno

aac sa yt zvuci korektno, nemam nekih primjedbi, nije ni na c1 zvuca prelose, ali osjeti se ipak pomak nabolje (obzirom na kodek/kompresiju jel)

ukupan osjecaj je jako dobar zasad, eventualno malo seljakat stalke i trazit pogodniji polozaj, nemam neka ocekivanja od postupka, no mozda se i iznenadin...

glazbu jos nisam proba, tu moj vjerni par sundara i dalje odraduje posao, pa mi i nije neki prioritet za sad, posebno ako budem osuden na dlna protokol.

(trenutni) zakljucak, nevelika investicija za veliki pomak nabolje.
flyer1 je offline   Reply With Quote