Tema: Automobili
View Single Post
Staro 16.01.2024., 18:15   #71558
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,005
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Bit će ti sigurno pasat bolji, samo što je škoda kad napraviš s njom još 100k km još nema kao pasat i imat će 6-7 godina.
Kad s passatom napraviš još 100k, to je taman za skidanje kilometara pa za prodati


Iskreno, ja nebi mjenjao nit bi se bakćao s tim autom, ako ne moraš prodati škodu, onda ju rješi pa uzmi noviji premium.

Kad pređeš 200k km s autom, počet ćeš imati problema sa sitnicama.
Točno to


Taj Passat je taman godište i kilometraža da ga se uvali nekome prije nego počne zezati i ozbiljnije se kvariti. Iz prve ruke mogu reći da na mlađim autima s puno manje kilometara ima u startu soma-dva ojra dorada u prosjeku da ih se dovede u top stanje.

Razumio bi da je to auto od rođaka ili frenda za kojeg se zna kako se auto održavao i što je otprilike proživio. Ali ovako... ne hvala osim ako je cijena jako jako jaaako dobra.

Ja si ne bi dopustio da me dobra oprema zavede. Tu se mnogi zeznu. Još k tome nema pet vrata (ako nije karavan). Meni je osobno pretvrd svaki Passat a i to je oblik odnosno tip karoserije koji izumire. Pitanje je tko će ga htjeti kupiti i za koje novce nakon 3-4-5 godina.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote