Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 16.01.2024., 04:41   #11609
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,421
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
i u cemu je kljucna razlika izmedu pro i pro+ verzije (iskazana u 50E), osim +?

Pro+ ima bolji AKM 4493SEQ DAC sa gore spomenutim "Velvet Sound" tehnologijom i Burr-Brown PCM1861 ADC. Dakle ako spajas WIIM na pojacalo preko RCA izlaza teoretski bi trebao dobiti malo bolji zvuk. Ak spajas preko Toslinka ili Coax - sacuvaj 50 Eura jer neces cuti razliku. WIIM AMP ima ESS Sabre DAC koji je navodno zrncu bolji pa ti mogu reci da se u tom slucaju isplati investicija ali opet kao sto vidis ovisi jako i od onog koji slusa. Neki zapravo cak preferiraju zvuk na Pro - trebao bi sprobat oba .


Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
koliko zanimljivo ti je ovo:
Audiolab 6000 N
pitam zbog boldanog, ali i zato jer u ovom slučaju vrlo vjerojatno ne bi imao potrebu za zasebnim DACom (subjektivno) i zato jer imam jedan doma

Gledao sam ga ali poucen trenutnim iskustvom mislim da bi radije isao na zasebne komponente pa mijenjat njih kak mi pase. A 600 Eura samo probe radi iskesirat mi je malo too much. Za sam streaming uredaj mislim da fakat nebi dao vise od 100 Eura nakon dosadasnjeg iskustva i u tu grupu spada WIIM Mini ili ak se nade rabljen WIIM Pro. Spojim ga preko toslinka na Jamo i mir. Zasad
tomek@vz je online   Reply With Quote