View Single Post
Staro 09.01.2024., 17:55   #27
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,997
Da, winse sam preuzeo sa sluzbenog sajta preko onog njihovog instalera.

da, pusito sam da povuku sve update, pa sam cak i koristio dodatne update koje mi je nudio pod drivere... nakon 2 dana sam vidio da nis ne popravlja, pa sam skinuo hp assistent i preko njega povuko 2 ddrivera, mislim da je wlan i bt nesto nudio, da bi nakon toga jos i Intel asistent skinuo i tu sam neke cipset drivere skinuo...

Mimo toga sam skinuo drivere sa nvidia stranice i intel grafiku drivere, ocekivao sam ako ih vec imam da ce izbacit poruku da su up to date... ali nije...

znaci lap se generalno lose ponasa samo kroz browsere... sporo otvara i primjetan lag... ako je yt na auto, otvori ga nekad u 360p i onda cak ok radi, ali 1080 u 60fps je muka i nije gledljivo koliko sporo ide...

yt otvorim, i nemam like dislike gumb, niti naslov niti komentare... hocu stisnut pauzu, 10 sec nece primiti pauzu... onda kad sve pocne ajmo rec raditi, nekad je primjetno da zvuk i slika nisu sinkronizirani... Probao sam to i preko lap ekrana i preko 4k ekrana na koji sam spojen HDMI kablom...

Same aplikacije u kompu ne vidim da rade probleme.. otvaraju se uredno...

Primjetio sad da ova opera koju sam skinuo se zove "opera one", ona prije nije imala to "one" u imenu :/ ali svejedno, probao sam i firefox, edge i chrome... nijedan se ne istice...

Edit:

Spajam se preko wifi, na homebox...

ps.. sad se ne mogu sjetiti mislim da mi je za bios pisalo da je iz 2019... jel moguce da nije povukao update?
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline