View Single Post
Staro 04.01.2024., 14:00   #4774
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 551
skup je sport isprobavat sam, a najblaze receno ne volin onu metodu 'naruci pa probaj pa ako ti se ne svidi vrati nazad'...jer osobno zbilja ne bi volia dobit primjerak koji je neko prije mene vratia nakon sta je drkelja po istome...no dobro, da ne idemo offtopic

jednom sam vec potpa pod hype s u2312, ali tad je bia pozitivan hype, vecina je tu seriju dizala u nebesa, a ja sam se jedva ceka rjesit neke samsungove pls drlje....valjda sam dobia primjerak iz losijeg batcha, ali moj dell je bia kriticno los, kupa se u glowu i nije bilo isusa da ga podesim kako triba...rjesia san ga se brzo i dokopa u2414 koji je bia preporod u odnosu na njega...opet, lako moguce bolji primjerak.

kad sad usporedim u2312 i p2719, p mi je miljama bolji monitor bia, iako iz nominalno inferiornije serije.

no jednako kao i svojedobno 2414, imam velika ocekivanja od u2724, racunam da ce bit top kupovina i nece mi bit zao iskrcat novac za njega. sto se reviewova tice, za relevantne osvrte cu smatrat ako neko od domacih ljudi ovde napise nekoliko crta...reddit whinere ne uzimam za ozbiljno, nhf
flyer1 je offline   Reply With Quote