View Single Post
Staro 02.01.2024., 23:02   #8876
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
I jesi pretvoril tih 500$ u konkretnih 13.000$ i kupil nešto materijalno (potencijalno korisno) ili je to samo aproksimacija na ekranu dok te drži HODL, pa da ti se kasnije isplati? Bokte, da nisi možda i u Loganov CryptoZoo uložil. Jebeš sol i kemčanje, nitko ti nije jalan, pošto se za tim vodiš ko i svi kripto bogataši, samo se sjeti kak si krenul s ovim BBANK pizdarijama, a obrambeno-argumentirani stav je i dalje aktualan. Veliš, nije prijevara i muljaža, ti samo svojim primjerom i savjetom želiš pomoći ljudima da se obogate na besplatnim digitalnim žetonima, pa je šteta ne iskoristiti priliku koja se ne propušta.
I, s pet mjeseci odmaka, što sam točno lagao/krivo napisao, koga točno oštetio prijedlogom kupnje tokena koji je od mog posta do neki dan naraso 2700% ?

Također, gdje je tu točno prevara i muljaža? Volio bi neki konkretniji odgovor a ne bacanje floskule.

Kak sam to točno krenul s pizdarijama zemljače? Tak da sam napisal što sam kupio i zašto, i dal vam link iz kojeg ste dalje mogli sve sami proučiti? Teška pizdarija, nema što.

A viš, obrambeni stav je tu, jer sam umjesto normalne argumentirane rasprave dobio pljuvanje i optužbe, a pazi sad ovo, glavni argumenti su bili zemlja porijekla članova tima i njihov fizički izgled. Treba li uopće nešto više reći o tome koja je to razina?

Na kraju krajeva, ja bi volio da mi netko, meni očito nepismenom, objasni kak moj prijedlog i savjet za kupnju, koji je od mog prijedloga išao gore i još gore, preko 2700%, i svi ste na njemu mogli dobro zaraditi i to unovčiti, kak je taj moj prijedlogg bio prevara i muljaža?

Jer eto, ja ovako bedast to ne mogu shvatit.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote