View Single Post
Staro 28.12.2023., 12:09   #19143
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Pitao bih te dok bi sony koštao kao taj tv kojeg sad imaš, kojeg bi onda kupio




Slažem se boldanim.


Ostatak posta, a svaki od nas ima neki svoj hobi, možda nekom drugom nerazumljiv, ali, ak čovjeka privremeno veseli.. nuspojava svega toga je, što treba dati novce pa si za određenu svotu novaca uskraćen na bankovnom računu


Sad si spomenuo 32" lcd sony, joj dok se sjetim, imao nekad 32" lcd sony, pa nikak da krepa, a brojao je već 9god. staža kod mene.
uff ovaj je stariji od 9 god, kupljen u Svijetu Medija nov za nekih 2600kn. Daljinski mu je jedini krepo jer mu je pao/bacio ga valjda 100 puta, sav porazbijan i obljepljen selotejpom, morao se isprist i kupit onaj univerzalni za par eura

al neda se Sony


kaj se mene tiče, kad bi mi ovaj Sony krepo, išao bi na OLED, e sad čiji, to tek treba vidjet, nadam se da neću skoro trebat odlučivat navikao sam sad sa ovim da ima apsolutno sve što meni treba i da ne trebam prištekavat nikakve druge uređaje na njega da dobijem ono što želim. Što ne mogu dobit ni sa LG-jem ni sa Samsunogm, ovi ostali brendovi me ne interesiraju.

kod LG-a, konkretno C3 model - super slika, elegantan, sa C3 su rješili i taj DTS napokon, 4xhdmi 2.1 i tak
negativno: Web OS, daljinski, neznam kakav je media player u odnosu na Kodi o kojem sam ovisnik, šitni plastični stand, hrpa kvarova na top modelima, C2, G2, C3... (u OLED LG owners grupi sam pa vidim što se dešava) znači uzmi 5 god garancije i moli Boga da bude sve OK.

Samsung - kaj se tiče pozitive više manje kao i LG kaj se tiče estetike, punchy slika iako prenaglašene/ne realne boje al ajde, brajtnes. Kod Sammy-a bi prije išao na S90C nego na S95C da se ne moram zezat sa one connect box-om i naletit na moguće probleme koje ljudi vec prijavljuju, Tizen vidim/cujem da cuka, nemam pojma kakav im je media player, formati, audio/video...
QD OLED, burn in, nema DV...

cijena 1200 vs 1500 € za 55"
kod S95C je bolji brajtnes i bolji zvuk

hm...

svi vele u globalu bolji TV je S90C od LG C3

u ovom trenutnku da idem u dućan odluka bi pala na 55" S90C za 1200€ sa 2+3 god dodatnog jamstva za 135€

al sva sreća da ne idem
Spikeman je offline   Reply With Quote