Tema: Revolut
View Single Post
Staro 27.12.2023., 16:37   #3121
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 656
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Što misliš što bi Revolut napravio da si njima nešto dužan? Mi ovdje pričamo o nečemu drugome.
Baš volim te teze "što bi bilo kad bi bilo"...
Ne znam što bi Revolut napravio ali znam što rade naše banke, dokazano crno na bijelo, prodaju informacije o korisniku i što treba i što ne treba, a to ide toliko daleko da legalni kamatari znaju čak i povijest bolesti korisnika, sve preko banke jer je ovaj kupio lijekove preko kartice.
Ali ajmo mi bolje pričati što bi Revolut radio, a ne o tome što banke rade i zbog čega nižu afere... lol.

Citiraj:
Pitanje je bilo što ne valja s Revolutom? Pa ovaj cijeli topic je odgovor na to pitanje
Znači i dalje nemaš konkretan odgovor koji su to problemi s Revolutom...

Citiraj:
Ja pitam: “od čega živi Revolut?”
Od čega? Od prodaje podataka?
I to je još jedan u nizu besmislenih zaključaka koji se može prikačit svakoj velikoj kompaniji bez ikakvih dokaza.
Revolut nije potpuno besplatan i ima naknade za podizanje keša, promjenu valute, nekoliko biznis programa i različitih kartica, a tu je i suradnja s Visom i MasterCardom jer se preko njih vrši plaćanje.
Ali ajmo donosit zaključke bez smisla i svrhe, kako paše bankarskom lobiju koji želi zaštititi ljude od zle kompanije Revolut

Citiraj:
Također, osobno se ne slažem s praksom prodavanja duga legalnim lihvarima i nije mi jasno kako to može biti legalno.
Barem se u tome slažemo.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote