View Single Post
Staro 24.12.2023., 20:05   #19073
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,505
Iskustva nakon skoro tjedan dana sa Philips 65OLED908.

Dobro:
* Slika je dobra, sviđa mi se!
* Upscaling zemaljskog 1080i signala, i drugog 1080p materijala je dobar i izgleda vrlo dobro na TVu.
* Google TV brz, lijepo izgleda i radi bez problema! Lijepo je ne morati prebacivati na HDMI za korištenje Android boxa/sticka.
* Veličina daljinskog je super, taman, tipke dobre (osim dolje navedenih) i osjećaj je premium.


Soundbar nisam ni koristio pošto je TV spojen na Yamaha RX-V685 AV receiver i 5.1 surround.

Ne baš dobro:

* TV ima bug sa slanjem zvuka putem HDMI ARC (2.0 HDMI kabel) kada se TV isključi putem daljinskog i uključi relativno brzo (ispod 60 sekundi). Nakon toga više ne šalje zvuk na receiver ukoliko koristite Youtube, Skyshowtime itd. Ali iz nekog razloga Plex forsira zvuk i vraća ga za sve aplikacije. Osim toga, nisam primjetio druge bugove.
* Daljinski ne radi ukoliko ga ne usmjerite direktno prema TV-u.
* Tipke za zvuk +/- i programe +/- se koriste na način da se guraju prema gore ili povlače prema dolje, ne pritiskaju se. Teže ih je koristiti nego da se trebaju pritisnuti pošto su relativno male, i imam osjećaj da neće izdržati 5 godina.
* Ne može se izmijeniti aplikacije koje se pokreću Netflix / Prime itd. tipkama. Ukoliko instalirate aplikaciju za to sa Google Play, gubite mogućnost držanja tipke za zvuk kako biste pojačavali ili smanjivali zvuk i morate je stisnuti onoliko puta koliko je potrebno da pojačate/smanjite.
* Pošto je premium Tv, mogli su staviti gigabitni mrežni priključak umjesto 100 mbit.
* Ambilight je ok, ali sam očekivao da će više osvjetliti zid. TV je montiran na zid, udaljenost stražnje strane ekrana je 10cm od zida, i ambilight svjetlo je vidljivo cca 10-15cm od TV-a, ne više.
Libertus je offline   Reply With Quote