Tema: Automobili
View Single Post
Staro 22.12.2023., 14:19   #71116
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Prouči razliku između anlasera na istom autu bez i sa SS pa ćeš vidjet da je to nebo i zemlja razlika, to je valjda stvar koja bu dugoročno najmanje patila u cijelom tom ciklusu gašenja i paljenja iako se najviše koristi.

Da, navodno je izdžljiviji sa SS ali to u praksi baš i nije tako. Ljudi koji koriste to govno od SS imaju ogromne probleme sa navedenim, dpfom itd...

Ugasiti i bok.


Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Cekaj da udjes u neki model za 2024.
Odsad je obavezan tzv. Traffic Sign Assist, sto znaci da auti moraju moci citati znakove za brzinu i kad prekoracis za 1-3 km/h npr. kraj znaka (50) sa 54 km/h, onda pocne pistati.

Jos jedna regulativna pizdarija za poklikat prije kretanja. Uskoro cemo trebati pre-flight checkliste.
Zicer se sve te svinjarije daju nekako pogasiti. Nitko normalan ne želi da mu pišti govno kada vozi iznad ograničenja. Mislim da bi si puco u glavu da to imam. Pa to bi non stop pištalo.



Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Ja sam prilicno analan oko toga i punim na 100% samo pred dugi put. Ako mozes puniti doma ili na poslu, ionako svejedno dal jesvakodnevni limit na 60,80 ili 100.

PS. isto radim s telefonom (90% max) i laptopom (80%) jer zelim da baterije dugo ostanu na max kapacitetu.
Stari moj suza mi je krenula od tugel Gore nego da si mi Miroslava Ilića pustio.

Pa kako ti se da?
Hamm je offline   Reply With Quote