Tema: Automobili
View Single Post
Staro 20.12.2023., 20:25   #71064
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,112
E' moj Murina,

osvetila se i meni sudbina kratkih voznji, a ovaj put je platio Volvo, koji nije u zadnje tri godine vidio 5k sve skupa na cesti. Stoji ili u Tuskanac garazi ili u garazi u Dubravi. Prvi put kad odem kasnije na tehnicki iza 15, a idem uvijek na otvaranje (6:45) da prvi budem gotov, u stanici zive duse. Rekoh super, gotov sam za cas, kad, nece moci! Veli, imate ostecenje (inox) a serviser koji mi daje garu, koji je slagao prije 4 godine, nije bio u ZG-u, pa idem sutra ili prekosutra

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Baš sam se nekidan sjetio kako sam davnih vremena znao natipkati sms na Nokii 3210 bez gledanja u toku vožnje.
Prije x godina sam na forumu video poveznicu stavio, bilo je negdje vani takmicenje nekoliko godina, gdje su klinci iz djepa bez da ga gledaju, tipkali sms poruke. Pa su rangirali tko je napravio najmanje gresaka u pisanju.

Treba li reci da je bilo klinaca koji jedan zarez nisu krivo napisali a kamoli recenicu. Misicna, taktilna memorija. Ili kako se u umjetnosti veli, najveci komplimetn forme je kad ga slijepa osoba osjeti.

Spitzer (Digitalna demencija) sam navodi tu pricu u nekoliko objavljenih knjiga.
Visage je offline   Reply With Quote