View Single Post
Staro 20.12.2023., 13:09   #10102
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,654
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Ne smeta zakrivljeni ekran uopće. Čak je dobar za geste, a i dobiješ nešto uži uređaj...
OP11 je skroz ok. Svi hvale brzinu, fluidnost, bateriju i punjenje. Kamera nije rang Pixela, ali definitivno upotrebljiva...
Za OP11 nisam našao neke komentare a da odišu negativnošću.. Jedino je ta kamera, li la.
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Ako je kod Pixela mušičav OS i bit će isto na Oneplusu ali kaskaju sa updateom međuverzije. Kad Pixeli riješe bugove, krenuti će Oneplus sa hrpom problema.

To ne znači da će biti bolje jer je to ISTI OS sa dodatkom dialera, bloatwarea.

Što se tiče sporog punjenja, nečeš osjetiti veliku razliku kad ih nemaš oba uređaja istovremeno. Puni Pixel dobro, samo što okolo čitaš review kao "jako bitan nedostatak" a u stvarnom radu ne primjeti - nije kao Nokia 3310.

Gdje češ puniti "budući" Oneplus kad nemaš svoj punjač na poslu, kafiću, rodbine? To bi trebalo biti nedostatak jer ne puni brže, još moraš imati orginalni kabel zbog razlike u pinovima. Pixeli puni normalno na Samsungovim punjačima 25W, provjereno isprobano i kompatibilan.

Baš čitam da će Pixel 8-ce osvojiti mobitel godine.

Evo, Nord2 imam 2.5god, mob sam uvijek doma punio, a ak mi je baš trebalo na brzinu, nadopunim ga do 50% kroz par min. taman tolko da se spremim.. A opet i dok idem (na par dana) nekam, uzmem njegov punjač.


Morat ću neke kompromise napravit, pa sad važem..
zvonac je offline   Reply With Quote