Tema: Automobili
View Single Post
Staro 14.12.2023., 13:48   #71008
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,112
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Vozio se jučer, da ne vidi se niš i ideš na pamet po traci.
Nemam problema vidjeti znakove, ali najvise se cuvam SUV bizona, jer nemali broj vlasnika, ne poznaje dobro gabarite vlastitog vozila, pa kad skrece u svoju traku, riskiras da te ne lupi, naprijed ili po strani. Jucer na Zagrebackoj Q8, skoro me odalami u skretanju, jer je uzeo najmanje pola moje trake, pa kocim na vrijeme. Nakon toga skoro udari retrovizor vozilu ispred mene, pa se ispravlja i udara po gasu od sramote, da se sto brze udalji od nas.

U Sparu u Centru, vise uopce ne zele mijenjati parking automat, nakrivljen, staklo polurazbijeno, veli mi decko koji radi, SUV ekipa, ne zna uopce procijeniti ulazak, hoce sto blize da rukom moze karticu dohvatiti i tres po aparatu!

Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
edit; hitno nam u ZG treba sotinjak policajaca na motorima koji će imati plaću 3000-5000 eura ovisno o učinku, otkaz za prvo mito.
Bas na spomenutom potezu, uvijek je ordirniralo nekoliko motorista, ali ne sjecam se kad sam ih vidio ispred sebe. Oko Lisinskog ili suda, uvijek su gledali ekipu, te se ukljucivali iza njih da im ispisu nagradu.

...
Visage je offline   Reply With Quote