View Single Post
Staro 04.12.2023., 23:41   #2908
Minox
Premium
Moj komp
 
Minox's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 565
Kratak osvrt na android Box.

Malo sam gledao koje 4k kanale ima za sad RTL ima bitrate im je negdje oko 10-12Mbita slika je odlicna, ostali FHD kanali su na 5-do 8 Max.

Kod filmskih kanale za Dolby DD se treba enejbalt jer ga ne deketira sam, pod opcijom jezik.


Samo sučelje je brzo i fluidno, glupost je kad se ne šaltaju programi preko EPG-a lista kanale koje nemam u paketu inace preko EPG-a šalta kako spada, XXX kanali se moraju enajblat pod sigurnosne postavke.

Šaltanje je oko max 3 sec, cim sam ga upalio je bio jedan upadte ali od tad HBO max app ne radi jer (nije kompitabilan sa sadasnjom ver.)

Probao par igri (nezahtjevne) dobro ih vrti, sučelje samo je dobro raspoređeno (trebalo mi je da se snađem jer nova platforma nema stnadarnu snimalicu)

Ukratko prvi dojmovi su vrlo dobri ali treba se to još peglat, malo nas ima Max box koliko sam cuo od tehničara/SZK-a, sam box ima dosta opcija zvuka, videa etc (kao i pod devs modeu)

Rezolucija ide od 720p pa do 4k24/30/50/60 uz chroma subs od 4:2:0 do 4:4:4 8/10/12bit, podrzava HDR 10/DV

Ima DVB-T ali ga nisam koristio jer mi netreba.



p.s

U Google store-u ima masu applikacija zanimljivh, korisnih etc, dakle nova platforma ima potencijala da bude jos bolja.

Nadam se da ce biti jača i agresivnija kampanja kako za box tako i zasebni app na razlicitim telkama., sad je sve to puno bolje

interkativnije kao i sam AI.

p.s


Ruter i 2x Mesh odlicno rade (Wi-Fi 6), samo od zadnje update-a više se nemoze pristupit svim opcijama istog nego sve ide preko T-com sučelja.

(Nisam na optici, imam vectoring 270/60 i udaljen sam od ormarica nekih 15m)
Minox je offline   Reply With Quote