View Single Post
Staro 29.11.2023., 09:28   #21
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,284
Sad mene čisto zanima, prijatelj je imao situaciju, kupio je samsung TV, taj samsung TV ima bug koji ubija njegovu lokalnu Wifi mrežu, znači ddos radi na router sa paketima koje on nemoze obradit. Ja mislim da taj covik ima pravo na povrat.

Ili na primjer uzmes monitor koji ima 2 mrtva piskela, a proizvođač pod garancijom prima tek od 3 mrtva piskela. Zašto bi ti morao brinuti za ikakvo umanjenje vrijednosti.

Sad sto je geronimo tocno radio pojma nemam, al pošto je kupio tv online, znači da ga nije imao prilike vidjeti u živo. To znači da ima pravo upaliti taj tv i vidjeti što je kupio i ako mu se ne sviđa i vratiti.
To je poanta ja mislim te mogucnosti povrata online u roku od 14 dana da imas priliku vidit šta si kupio.

Naravno ocekuje se da proizvod bude vraćen kao što je primljen, bez ikakve ogrebotinice, bez slomljenog stiropola, da se moze zapakirati nazad prakticki ko novi ne vidim razloga za umanjenje vrijednosti.

Koliko mi se čini trgovine su u zadnje vrijeme skuzile da se nece bas lako ljudi bakćat sa našim inspekciajma, a i ako oće, neće baš rezultirat sa nečim pošto njih bokli k. pa često testiraju granice. Završilo je doba kupac je uvik u pravu, iako je u Hrvatskoj to trajalo jako kratko nekih 10tak godina

Ali isto tako su i ljudi postali assholes u zadnje vrijeme, pa sam cuo slucaj di je tip kupio digitalni fotoaparat za put, poslikao se na putu i vratio ga uredno nazad u roku od 14 dana i ti priča smijući se na sav glas pa nije ni čudno da trgovine isto testiraju granice....

Alii što se tiče Centra-Tehnike koliko ja vidim iz ovog posta oni su bili super korektni, em su ti dali skuplji tv, em su transparentni...
OuttaControl je offline   Reply With Quote