View Single Post
Staro 27.11.2023., 17:21   #9331
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,978
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
@Neo,
sluzbeno imas 14 ne 8.

nekad davno je bilo 7 dana. covjek bi rekao da smo od onda otisli na bolje odnosno da se to sve iskristaliziralo i da netreba po tome udarat ko maksim, al eto uvjek me nest iznenadi.

il je opet u igri APP. neznam. znam samo da pokusavam bit max korektan i samo ocekujem da se druga strana drzi pravila isto ko sto i ja cinim.
nesto mi je tip natuknuo kad sam razgovarao snijme "potipsali ste/kliknuli uvjete...".

dal su oni tam nadrobili nesto svoje nemam pojma nit cu provjeravat jer AFAIK oni moraju igrat onak kak im vlast kaze a ne izmisljat svoja pravila oko povrata/garancija. bar mi common sense tak kaze.
al common sense mi je govoril i da imamo na podrucju EU 2g garancije na sve pa sipak tak da...


bilo bi jako dobro i zanimljivo da se mediji malo pozabave ovom tematikom...
već sam ja ovdje pitao (citirao dio njihovih uvjeta o raskidu ugovora) i dobio odgovor da oni nemaju pravo odbijati ništa od uplaćene cijene. razumljivo ako uređaj koji se vraća nije oštećen i sl.
__________________
...and fly...

Thule nosač
quazar912 je offline   Reply With Quote