View Single Post
Staro 20.11.2023., 20:48   #8818
Trekkie4
Registered User
Moj komp
 
Trekkie4's Avatar
 
Datum registracije: May 2023
Lokacija: Out of Sight, Out of Mind
Postovi: 264
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
Sad si me sjetil di si trebam dati napraviti majice s tom karticom, napred kartica, a iza bungholio graf. Video Loca FTW!
Eto, što bi bez mene?

Nego evo nešto za podijeliti... Danas sam presložio jednu (relativno?) modernu konfu, nadogradio je sa AM2+ na S1155 sa i5 procesorom. Ovo nisam dokumentirao jer mi nije zanimljivo, sve je to previše moderno za moj ukus.

Međutim, nakon svega toga završio sam sa gomilom dijelova "viška", a kolega Roy je uskočio sa zamjenskom matičnom, obzirom da je stara imala problema. Odmah sam krenuo sastavljati AMD mašinu baziranu na Phenom X4 procesoru na koju budem stavio dvije 8600 GTS u SLI


Jedini problem je u tome što matična navodno ne podržava SLI već Crossfire ... nadam se da ovo ne bude prouzročilo štetu ili probleme? Ionako mi je bitno samo da izgleda ludo, sumnjam da se budem igrao na ovome. Ali je svakako neostvarena želja, već godinama želim i namjeravam složiti moderan "SLI" ali nikako nisam pronalazio ploču i/ili platformu dostojnu tako nečeg. Sve do sad, ova Gigabyte ploča je savršena za 8600 a i bude se uklopila u cijelu retro temu iz sredine 2000ih godina
Trekkie4 je offline   Reply With Quote