View Single Post
Staro 13.11.2023., 17:58   #4826
problem_child
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: st
Postovi: 137
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Stavi električno podno grijanje bar u kupatila i wc (+ zidna grijalica). U kakvoj kući je stan i kakvi su prozori? I ja sam 12 godina živio u fino grijanom Zg stanu, pa znam kako je kad se na to navikneš
prozori ce bit ok (mijenjaju se), fasada je stara (67e), nadam se obnovi ali to je dugorocna oklada. 5 kat sam ispod ploce zgrade :O

Tako da: naviknut na ZGB i generalno u trenutnom stanu (renta) sam na greeu koji mi jako jako jako ide na zivce osjetom topline kad je grijanje - sad neznam jeli to do klimA ili gree klimE

takoder, radim remote tako da dom je i ured i mora mi bit krajnje ugodno, nekako najvise disem na opcije AC i podno na struju pa ako bude skupo necu ga palit ali ne zelim biti BEZ opcije najkonfornijeg jer eto zelim to :/

doduse, Samsung ima ovu neku windfree technologiju no jutuberi ne rivjuaju jos klime - pogotovo ne koliko su reliable (samsung tu stoji navodno lose)....

e da osim ploce na vrhu stana nemam drugu hladnu povrsinu (ok osim istok zapad prozori no ostalo sam u 'sendvicu')
problem_child je offline   Reply With Quote