Tema: Košarka
View Single Post
Staro 04.11.2023., 09:46   #6753
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Ne znam za kup. Meni osobno meh natjecanje, ali za ligu dobro, više novaca će se zavrtiti i dati dodatnog uzbuđenja i natjecateljskog štiha u periodu koji je inače onak...ne posebno uzbudljiv do Božića. Jedna tekma odlučuje na kraju, manje više pola lige može to osvojiti


Rekoh, GSW dobro izgleda, novi igrači se dobro uklopili, dobra atmosfera u ekipi, Steph i dalje u vrhunskom izdanju, mogu biti ozbiljan contender ako ih ozljede zaobiđu... A to za ozljede opet vrijedi za sve ekipe koje imaju naslov u ciljniku.



Prošle godine su prvu gostujuću dobili tamo negdje pred Božić, a sad su već 3:0 u gostima. Također dobili tri tijesne završnice što je isto bio problem prošle sezone. Ima itekako još tu prostora za napredak u njihovoj igri, pogotovo u obrani, ali nema se šta puno prigovarati nakon 5:1 starta u sezonu.


Dončić pak briljantan s trice nakon 6 tekmi, a to mu je dosad bio minus. Baš me zanima hoće li ovakav šut biti iznimka ili pravilo.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline   Reply With Quote