View Single Post
Staro 03.11.2023., 00:53   #13
mirtek10
It's all cool!!!
Moj komp
 
mirtek10's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Warendorf, Švabija
Postovi: 110
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
wondershare filmora je isto dobar.
70€ za doživotnu licencu je bagatela, al za 45€ za godinu nema logike

Dal si samo čuo da je dobar ili koristiš? Jer imam par pitanja

Citiraj:
Program je super, ali podrška katastrofa. AI uopće ne radi, stalno dobivate odgovore koji nemaju veze s pitanjem.
Najviše me ljuti što se ne ističe da se GIF-ovi, zvučni efekti, videi, glazba itd. koje daje Filmora očito ne mogu koristiti za YouTube. Barem je takav status mog istraživanja. Jasne odgovore vjerojatno nikada neću dobiti. Sada sam već objavio nekoliko videa. Moram li sada sve izbrisati? Samo baciti sav posao u kantu za smeće?
Očito Filmoru možete koristiti samo za privatne videozapise.
Možeš li mi barem ovako konačno reći mogu li koristiti npr. GIF-ove, a da ne krše autorska prava? Uostalom, ja sam platio program.
Evo jedan review koji me malo sputava od kupnje licence, gramatički netočno jer je prevedeno s njemačkog. Pošto su mi datoteke prevelike, ja sve video uradke uploadam privatno na YouTube da šira obitelj može pristupiti tome. Ako je to istina onda nema smisla kupovati taj program

Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
preporuka premier pro...ionako većini ne treba after effects za amaterske potrebe editiranja gopro materijala

tko želi napravit video kak spada osim prijelaznih tranzicija treba svladat i color correction i audio editing u istom
gdje got zapneš ima na YT tutorijala kako napraviti nešto
Pošto sam u švabiji i iskreno mi se neda kršiti neka vladajuća piratska pravila, zanima me dal postoji neka jeftinija verzija kupnje? Ekipa prodaje licence po ebayu za 20-40€ i neznam koliko je to provjereno...
mirtek10 je offline   Reply With Quote