View Single Post
Staro 08.10.2023., 14:43   #124
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Moguće da je kasnije, ipak je prošlo više od 20 godina i ne sjećam se najbolje, ali bih onda ipak rekao 1998. Znam samo da je taj A1018s došao debelo prije Ericsson-a R320s, dva moba koja imam i dan-danas.

U svakom slučaju lijepe uspomene, sve mi se to čini kao da je jučer bilo!

Edit
Išao sam Guglati i veli da je A1018S izašao '99, pa si onda ipak u pravu. Čudno, činilo mi se puno, PUNO ranije. Ono što je još čudnije, veli Google da je iste godine izašao i R320, koji je bio neusporedivo bolji od A1018, imao je tanju bateriju, blijedo-zeleno osvjetljenje ekrana i bolji izgled. A o diktafonu koji je mogao snimati glas (ili poziv), WAPu i ostalim dodatcima da i ne pričam, bio je nekoliko koraka iznad na svakom polju.
99e, kažem ti kad je postao dostupan, kupili smo ga odmah, pamtim ko kornjača te stvari.
Što se tiče modela mobitela, tad su izlazili ko na traci, buraz i ja smo mijenjali svako svoj (ja nokie i samsunge tih godina, on ericsone, sonye i panasonice) doslovno svakih pol godine, ak ne i češće, "stari" bi išli starcima ili nazad u kutiju. Imam skoro punu ladicu mobitela od 99e do 2005e, doduše ima i kod njega, al njegovi su većinom neispravni ili razbijeni, tanak fitilj jel... Kod mene su još moj prvi kenzo (8210), 6510, samsunzi e700, s500, d500, itd., ali velika većina je prodana dok su vrijedili još nešto. Poslije 2005e smo imali deal sa frendom koji je držao dućan s mobitelima pa se uzimalo svako malo kad izađe nešto zanimljivo u zamjenu za prethodno kupljen mob, tak da nikad nije bilo dosadno po tom pitanju
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote