Tema: Automobili
View Single Post
Staro 06.10.2023., 22:42   #69875
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor cane Pregled postova
Jučer idem sa kćerkom prvašićem iz škole, dočekamo da stanu auti iz oba smjera, ona kaže možemo, pređemo dvije od tri trake sveukupno kad evo jednog pojedinca iz tih navedenih auto škola zaobilazi zaustavljene aute u toj nama zadanoj traci za preći cestu i u zadnji tren skuži nas i zakoči prije pješačkog.
Njih pravila uopće ne diraju, ali to nije ni čudno kad vjerojatno pravila kod njih ni nema....
Ono što je mene baš šokiralo je to da sam prije jedno par dana čekao na izlazu iz Konzuma na Sarajevskoj i ima traka za lijevo i desno. Ja stojim prvi u redu za desno, nema nikog pored mene. I lik ladno u Caddyu dolazi iza mene, obilazi me po traci za lijevo i ispred mene skreće desno. Sve to dok je na semaforu 100% crveno zeleno se nije upalio još barem 15 sekundi, niti je nešto napregnuo glavu od pregledanja ceste, lagano, kao da je u vožnjici na odmoru on to radi bez pol frke

Svašta vidim na cesti, nekad i sam eventualno znam možda nešto pogrešno procijeniti, nisam bezgrešan, ali ovako hladno prelaženje crvenog svjetla me baš zabezeknulo u tom momentu.
Exomaniac je offline   Reply With Quote