View Single Post
Staro 05.10.2023., 19:27   #2395
ali3n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 44
Ukratko cu vam svoje iskustvo opisati... Nasao sam i ja ovaj link, na slikama pise da ide sat, ispod cijene mobitela isto pise savings watch offer tako nesto, i to je to. Ne mozes boju sata birati, dolje u opisu pakiranja stoji samo mobitel.

Pisem sluzbi, Nikola se javlja i kaze je, ide gratis mobitel, boju me mozes birati jer gugl daje gratis sat, ja pretpostavljam da ces dobiti iste boje kao mobitel, ali ne mogu garantirati, vidi s njima.

Guglova sluzba kaze je, daju gratis sat, ali mi sa bojom nemamo nista.

To je jucer bilo, malo sam se iznervirao pa reko idem odspavati ujutro cu hladne glave, necu sad nista samo cu neko s***e napraviti.

Danas pisem amazonu opet, cura neka mi pise, kaze nema ti od sata nista, to su samo slike s neta u oglasu, ne dobije se sat. Kazem ja provjerite plz opet, jucer mi je vas kolega rekao da ide sat, vidite u transkriptu. Kaze ona pa procitala sam.

Ja zavrsim razgovor, otvorim istog trena opet novi i ovaj put mi isto kazu da ide sat i onda sam platio, ali sam jos uvijek nemiran, imam filing da mi nece doci i da ce se u farsu sve pretvoriti...

Zadnje izmijenjeno od: ali3n. 05.10.2023. u 19:28. Razlog: Gramatika
ali3n je offline   Reply With Quote