View Single Post
Staro 05.10.2023., 10:35   #104
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,184
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Moj baš prvi prvi je bio Bosch Com 908.




Iako sam ga bezveze nosio u džepu jer nitko u mom društvu nije imao mobitel u to vrijeme, a ni ja nisam imao potrebe nikog zvati na fiksni jer je bilo skupo

Fora je što je u tim počecima bilo brdo proizvođača i svaki je imao neku svoju filozofiju.
i ja kada sam kupio prvi mobitel, isto više manje nitko nije imao mobitel. ili ako je imao
onda se je pazilo da se ne potroši previše, kad su impulsi bili skupi

znala se je desiti situacija da uključim mobitel da vidim dal imam kakvu poruku
ako nema, ugasim ga i za par dana opet ga uključim

inače iz fore tada u to vrijeme pošaljem nekom nepoznatom poruku, i kasnije
čovjek odgovori

Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Na 6120 sam tipkovnicu probio noktom igrajući City Bloxx i Marbles Taj mi je bio službeni. U Mobisu su mi pod garancijom zamijenili tipkovnicu bez naplate iako sam napomenuo da nije defekt nego sam ju ja potrgao. Svaka im čast Bio je kod mene, buraza, žene pa opet kod mene i još uvijek radi. Upalim ga ponekad zbog te dvije igre


BTW: Nokia 5110 je bila jaaako popularna 2000. godine na faksu. Nabavio sam ju u deželi u pola cijene lockanu na SI mobil, dekodirao ju i aktivirao si NetMonitor u LogoManageru. Bivša je obožavala tu ciglu pa sam joj ga morao dati kad sam krajem godine prešao na 6210. Imala je nekoliko maski za njega, naravno Nokia 5110 je bila prvi mobitel s kojim sam se spojio na internet. 9600bps modem i 4kn/minuti
istina, moj prvi mob je baš bio nokia 5110, kupio sam ga kod vipa na info sajmu

inače ako niste znali nokia je pripremala mobitel sa android sustavom ali
su iz nekog razloga odustali
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote