View Single Post
Staro 04.10.2023., 22:18   #99
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,855
Pamtim Siemens M55 kojeg sam ubio fleshanjem. Pa kasnije ubio i sestrin pokusavajuci spasiti svog.

Jedno vrijeme sam imao i LG KG320 chocolate. Manji i laksi od Nokije 8210 za koju sam isto davno istresao masne pare. Doduse ovaj LG je bio sporo govno od moba, teski fail...

Pamtim i D750 (tmobile ljepsa verzija od K750) kojeg sam izlizao fleshanjem i modanjem. Mislim da je tad bio popularan flesh sa W800 walkman softverom... odlicna kamera!

Nokia 6230 - obozavao sam ovaj mob. najugodnija/tisa tipkovnica, tipkao sam po cijele sate u skoli, nitko nije nis cuo.

Presao na symbiane, 6120. Zaljubio se i ubrzo se isprsio za E71 koju sam koristio duuugo. Upgrejdao je na original crno kuciste, kod nas su bile uglavnom sive. Prodao je kolegici, ona ga izgubila za mj dana i tako...

Tu je bio negdje i Samsung Galaxy S2. Isto ga pamtim po kameri. I grijanju. I opciji da primi deblju original bateriju + veci poklopac baterije. Fora feature. Trebalo je cuvati EFS particiju na sigurnom jer ako nesto sjebes fleshanjem lako ode IMEI u nepovrat. Ah...

Sve poslije mi je nekako u magli i ne pamtim nista pametno/bitno. Tipa otkad su dosli androidi i moj prvi HTC Desire... Masu zabave i fleshanja i to je to. Pa presao na Nexuse 4, 5, 6P... i od tog trena je mob postao konfekcija. Imam ga i ne zelim razmisljati o njemu. Ako ne radi kako mi se svidja, mijenjam ga.

Sjecam se i Ajfona 7. Dao sam 4 soma kn za rabljenog. Tada mi je placa bila 4 soma kn i zivio sam s curom (danas zenom) u rentanom stanu pet dana sam ga imao i prodao za 4200 kn dalje, sto zbog pomisli da Ajfon ne mogu namazati na kruh, sto zbog cinjenice da mi nije lego ekosustav. Ako tad nisam izletio iz kuce lol...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote